Новий випадок дифтерії у столиці. У багатомільйонному місті не залишилося жодної дози сироватки

У Києві діагностували новий випадок захворювання на дифтерію. До лікарні у стані середньої тяжкості потрапила 35-літня жінка, йдеться у сюжеті ТСН

Жінка має трьох дітей. У них узяли мазки для з’ясування, чи не інфіковані дифтерією й вони. Також додаткове обстеження будуть проходити родичі, з якими контактувала жінка. Результати досліджень лікарі обіцяють оприлюднити 29 жовтня.

На пацієнтку використали всі наявні в столиці дози спеціальної сироватки. На кількамільйонне місто не залишилося жодної дози сироватки. “Її ввели протидифтерійний імуноглобулін, який збирали у всіх лікарнях”, – каже радниця міністра охорони здоров’я Ольга Голубовська.

За данними ТСН у столиці зафіксували і третій випадок дифтерії. Ввечері чоловіка доправили в інфекційне відділення Олександівської лікарня.

Як повідомлялося раніше, у Києві діагностували випадок захворювання на дифтерію. Як повідомляє Центр громадського здоров’я, дифтерію діагностували у дев’ятирічного хлопчика. Дитина не має щеплення через відмову батьків. Хворого госпіталізували до лікарні. Згодом виявилося, що батьки дитини принесли у школу фальшиву довідку про те, що дитина має щеплення.

За кілька днів до цього дифтерію діагностували у 15 студентів-іноземців в Ужгороді. Вони не мали щеплення через відмову у 16-річному віці.