Loading...

НКРЕКУ сприяє збагаченню власників ТЕС – Войціцька

Проблема зростання тарифів для споживачів вирішується за рахунок “Енергоатому”.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг своїми рішеннями, а саме тарифною політикою, дає можливість заробляти тепловим електростанціям на шкоду ДП “НАЕК” Енергоатом “. Про це в своїй статті для ZN.UA пише народний депутат Вікторія Войціцька.

Автор вважає, що НКРЕКУ сприяє збагаченню власників ТЕС.

“Помірне зростання оптової ринкової ціни протягом останніх двох років на тлі одночасного різкого зростання цін ТЕС і стримування тарифів ДП” НАЕК “Енергоатом” привів до напрямку непропорційно великої частки додаткової грошової маси генеруючим компаніям ТЕС і збагаченню їх власників. На шкоду фактично фінансування ядерної та радіаційної безпеки експлуатації АЕС і, в кінцевому підсумку, енергетичної безпеки держави “, – запевняє Войціцький.

На її думку, регулятор не стимулює конкуренцію між ТЕС.

“НКРЕКУ, не роблячи ніяких заходів для стимулювання конкуренції між генеруючими ТЕС, проблему зростання тарифів для споживачів вирішує простим шляхом, нехитро – за рахунок державної генеруючої компанії “Енергоатом “, яка сьогодні забезпечує 60% відпуску електроенергії в оптовий ринок”, – вважає автор .

При цьому тарифна політика регулятора призводить до того, що вартість електроенергії “Енергоатому” істотно нижча, ніж вартість продукції ТЕС

1111

https://zn.ua/ECONOMICS/nkreku-sposobstvuet-obogascheniyu-sobstvennikov-tes-voycickaya-259888_.html

 

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *