Чи продовжать контракт з головним лікарем ЦРЛ?

Головного лікаря Переяслав-Хмельницької центральної райлікарні Володимира Якименка просять піти у відставку. Про це повідомив заступник голови  Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Бобровнік на своїй сторінці у ФБ.

Якименко не розуміє, що як лікар він себе років з 10 назад вичерпав, висловив своє переконання пан Юрій.

«Учора три керівника Переяславщини Андрій Пряхін (голова РДА), Петро Качкалда (голова районної ради), Тарас Костін (міський голова), спільно пояснювали Володимиру Якименку, що на 66 році (шостий рік як на пенсії) він вже не справляється із викликами, які стоять перед сучасною медициною, не встигає зі змінами і новаціями, які легко засвоюють і розуміють молодші лікарі. Відсутність контракту і невиконання ним вимог нових нормативних документів ставлять під сумнів попередні досягнення (я особисто сумніваюся в їх існуванні). Постійні скарги від населення змушують не тільки вже задуматися. Але готові, гідно його провести на заслужений відпочинок», – повідомив він.

Зі слів заступника голови РДА, Якименко не хоче полишати посаду. «Каже, поступить як скаже голова аграрної партії, депутат Юрій Павлушко. І взагалі невдовзі Пряхіна звільнять, і він ще правитиме, бо головою РДА, поставляють його друга екс-регіонала Юрія Клименка»,- наголосив Бобровнік.

Також він оприлюднив відповідну доповідну записку. «Ось на фото невиконання рішення районної ради про закупівлю рентгенапарату, нового сучасного. Не знаю як Юрій Павлушко знаючи це може сказати “та ні, Якименко виконав це рішення!”. Ну якщо виконав, то де рентген-апарат?», – запитав він.

Чи продовжать контракт з головним лікарем ЦРЛ?

До речі, кажуть, що  за багато років, у ЦРЛ видали 13 зарплату… Чому б це?