“Ніяких змін для людей в сумі оплати за газ не буде”, – Рева про абонплату за газ

Після рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) запровадити щомісячну обов’язкову абонентську плату за газ, для українців ціна на газ в платіжках не зміниться.

Про це в коментарі журналістам заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Сама сума, яку ви сьогодні платите за газ, не змінюється після прийняття цього рішення Національної комісії (НКРЕКУ)”, – сказав Рева.

Він пояснив, що транспортування газу сьогодні є складовою в загальній сумі в платіжці. За словами Реви, якщо говорити про зміни, які прийняла НКРЕКУ, то в межах загальної ціни на газ сума, яка стосується транспортування газу, просто буде виділятися, але якщо скласти цю суму до вартості газу як товару, то ця ціна – 6879 грн за тисячу кубометрів – залишається незмінною.

“Тому ніяких змін для людей в сумі оплати за газ не буде. Просто ці кошти, які вони платять, вони будуть розщеплюватися відповідно до того рішенням, яке прийняла НКРЕКУ”, – зазначив Рева.

Відзначимо, 28 березня НКРЕКУ затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання, яку з 1 квітня будуть платити споживачі щомісяця незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата налічуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *