САП і НАБУ дозволили сину Авакова зустріти Новий рік у Італії

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) дали дозвіл Олександру Авакову зустріти Новий рік за межами України

Новий рік син глави МВС хоче провести в Італії, передають Українські новини.

Олександр Аваков має намір знаходиться в Італії до 14 січня 2018 року.

Нагадаємо, 26 грудня Солом’янський суд Києва постановив зняти з сина глави МВС Арсена Авакова Олександра електронний браслет і повернув йому закордонний паспорт.


31 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали сина глави МВС Арсена Авакова Олександра, екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря і ще одну особу. Їх підозрюють в розтраті під час закупівель рюкзаків Міністерством внутрішніх справ в 2014-2015 роках.

У НАБУ вважають, що тоді відомство могло втратити до 14 млн грн. Підозрюваним у “справі рюкзаків МВС” загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна. При тому, що рюкзаки МВС закупило по 2799 грн, тоді як вартість їх пошиття становила 555 грн.

Солом’янський райсуд Києва 1 листопада обрав запобіжний захід Олександру Авакову, відпустивши під особисте зобов’язання і постановив носити електронний браслет. У свою чергу, прокурор у суді зазначав, що підозрювані можуть впливати на розслідування.