МОЗ дозволило школярам і студентам під час занять знаходитися без масок

Міністерство охорони здоров’я дозволило школярам і студентам під час занять знаходиться без масок, але при пересуванні коридорами носіння масок обов’язкове. Відповідний документ оприлюднила голова Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фиданян у Facebook.

Відтак учні та студенти можуть під час занять знаходиться без масок, але при пересуванні коридорами носіння масок буде обов’язковим.

Зазначається, що керівники навчальних закладів повинні будуть розробити такий маршрут пересування учнів або студентів і графік їх навчання, щоб задіяти всі можливі входи в приміщення і запобігати скупчення людей.

Перед початком занять педагоги зобов’язані опитати учнів або студентів щодо їх самопочуття для виявлення можливих симптомів респіраторного захворювання.

У разі виявлення таких ознак і за відсутності батьків учень повинен бути ізольований в спеціально відведеному приміщенні, його батьки або законні представники повинні бути поінформовані, вони повинні будуть прийняти рішення про направлення учня в медустанову.

Повідомляється, що у розкладі повинна бути передбачена можливість різного часу початку, закінчення занять і перерв для різних класів та груп. Також навчальний процес повинен бути організований так, щоб мінімізувати пересування між аудиторіями.

У всіх приміщеннях закладу освіти повинні бути обладнані місця для обробки рук антисептиками.

Крім того, в школу заборонений вхід батьків та супроводжуючих осіб, за винятком осіб, які супроводжують учнів з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *