Гройсман погрожує рознести корупціонерів на шматки

Керівництво Державної служби спецзв’язку та захисту інформації, а також Національного агентства по запобіганню корупції понесуть особисту відповідальність, якщо з понеділка в Україні не запрацює система електронного декларування доходів чиновників. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в соцмережі. Він висловив обурення відмовою Держспецзв’язку в сертифікації програмного комплексу збору і обробки електронних декларацій. “Я не бачу ніяких виправдань тому, що за 2 дні до передбачуваного терміну введення в дію системи електронних декларацій приймається таке рішення”, – заявив В.Гройсман.

Комусь явно дуже не хочеться, щоб ця система, яка має антикорупційнуі мету, реально запрацювала і заради цього ставиться під загрозу не тільки довіра суспільства до влади, але і репутація України в очах міжнародних партнерів, наголосив він.

“Я вже попередив керівництво НАПКА і ДССЗЗІ – у них є ще 2 дні на виправлення ситуації. Якщо система електронної декларування не буде запущена в термін, то я буду домагатися того, щоб всі, хто не забезпечив своєчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це  жорстку персональну відповідальність “, – заявив прем’єр.

Раніше представники організації Transparency International заявили, що українська політична еліта вже в п’ятий раз намагається знищити систему електронного декларування, на цей раз – руками Держспецзв’язку. Саме ця державна організація затягує надання сертифікату відповідності на 3 з 5 модулів системи декларування, які відповідають за подачу декларацій, їх зберігання та доступ до реєстру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *