Ніч на 15 травня: чому вона унікальна і що від неї чекати

Астрологи надають дуже великого значення події, яка відбудеться 15 травня. У цей день планета Уран увійде в сузір’я Тільця, де буде перебувати протягом найближчих 7 років.

Цю планету і це сузір’я пов’язують з матеріальною, фінансовою та економічної стороною життя України і світу.

Своїми прогнозами про те, що принесе ця астрономічна подія нашій країні з OBOZREVATEL.UA поділився астролог Влад Росс.

Ця подія несе глобальні зміни на період найближчих 7 років. Оскільки Уран перебуватиме в знаку Тільця, ці зміни будуть пов’язані з фінансами, з підземними копалинами, з дорогоцінними металами і рідкоземельними елементами.

Телець також пов’язаний з сільським господарством і з харчовою промисловістю.

 Входження Урану в зодіакальний знак Тілець 15 травня знаменується тим, що сонце буде в повному з’єднанні з місяцем. Відбудеться певне новолуння в українському полі, оскільки Телець – знак України.

Цікаво, що вихід Урану з Тільця відбудеться в день чергової річниці Чорнобильської катастрофи – 26 квітня 2026 року.

Це може означати, що за 7 років Україна зробить якісний ривок. Ніякі егоїстичні інтереси олігархів і політиків не зможуть її втримати від глобального реформування.

За ці роки Україна пройде шлях різких, швидких, якісних змін від важкого становища, в якому вона перебуває зараз, до істотного зростання добробуту людей. Оскільки Уран у Тільці стабілізує економіку, можна очікувати на різке зростання зарплат. За ці роки їх рівень в Україні стане зіставимий з рівнем зарплат в Польщі.

Крім того, не виключено, що нашій країні запропонують членство в Євросоюзі, хоча сьогодні це видається фантастикою.

Після 2021 року, коли Юпітер і Сатурн увійдуть в зодіакальний знак Водолія, в Україні відбудеться “маленьке китайське чудо” – зліт економіки.

Ці процеси будуть супроводжуватися обваленням старої олігархічної системи. Олігархи відійдуть від управління нашою країною. У владі відбудеться повне оновлення – прийдуть справжні реформатори.

Ці роки також можуть бути відзначені активізацією вулканів, потужними і частими землетрусами в усьому світі, які можуть вести до катастрофічних змін в земній корі, розломів тощо.

Трясти буде і планету, і її фінансову систему. Зокрема, я абсолютно впевнений в тому, що долар США буде втрачати свою значимість у світі, особливо після 2020 року. Він знеціниться так само, як це було під час попереднього входження Урану в Телець, в 1934-1942 роках.

Може статися і “банківська революція” – банківську систему повністю знищать блокчейни. Таким чином, банки втратять своє нинішнє значення.

Можливі події, які повністю перевернуть систему цінностей в світі. Наприклад, можуть бути відкриті нові багатющі родовища золота, через що цей метал істотно впаде в ціні.

Після входження Урану в Тілець рекомендую вкладати заощадження в нерухомість і землю. Ціни на них за ці 7 років будуть рости стрибкоподібно. Я прогнозую, що в Україні ціни на нерухомість почнуть істотно зростати вже з осені поточного року.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *