Недоторканність Добкіна: Регламентний комітет лише частково задовольнив клопотання ГПУ

Комітет з регламенту Верховної Ради дозволив зняти недоторканність з народного депутата Михайла Добкіна (Опозиційний блок), але відмовив в затриманні та притягненні його до кримінальної відповідальності.

У своєму клопотанні генеральний прокурор просив по всіх трьох пунктах, оскільки слідство має підстави вважати, що Добкін може впливати на слідство, знищити важливі документи і виїхати з України.

Сам Добкін виступив за позбавлення себе імунітету, але затримання і арешт він назвав необґрунтованими. Таким чином Регламентний комітет прийняв рішення відповідно до очікувань Добкіна.

Нагадаємо, генеральний прокурор 29 червня вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата від Оппоблока Михайла Добкіна.

За даними спікера генпрокурора Лариси Сарган, в результаті протиправних дій Добкіна, скоєних ним за попередньою змовою з групою осіб, з власності територіальної громади Харкова були незаконно вилучені земельні ділянки загальною площею 61,2144 га, “чим територіальній громаді завдано збитків в розмірі 178 млн 624 тис. 598 грн, що є тяжкими наслідками”.