У Львові СБУ спробувала обшукати квартиру нардепа

Співробітники Служби безпеки України в середу, 12 липня спробували провести обшук у львівській квартирі народного депутата Любомира Зубача (Самопоміч), а поліція провела обшук в будинку голови фракції Самопоміч у Львівській обласній раді Інни Свистун.

Про це повідомляє прес-служба Самопочі.

“Працівникам СБУ пояснили незаконність спроби обшуку і після певної дискусії вони поки відмовилися від своїх намірів. Народний депутат Любомир Зубач подзвонив керівнику СБУ Василя Грицака з питанням, що робили в його квартирі люди, які представилися співробітниками Служби. Грицак відповів, що вперше чує про спробу такого обшуку, і санкції на це він не давав “, – сказано в повідомленні.

Обшук у Совсун пов’язаний з її посадою начальника управління комунальної власності Львівської міської ради.

“Я не переживаю, що поліція зможе зв’язати мене з аферистами. Але мені дивно, чому це роблять саме у мене вдома, хоча ні Малькової, ні Сандул, які заволоділи комунальним майном, не висувають жодних звинувачень і навіть не турбують їх обшуками. Тобто аферистів поліція не чіпає “, – прокоментувала Совсун в інтерв’ю виданню Zahid.ua.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що СБУ спільно з поліцією в середу, 12 липня, провели обшуки в структурних підрозділах Львівської міської ради. Слідчі дії викликані розслідуванням так званої справи “афера століття” з незаконним відчуженням нерухомості в центрі Львова