Отруєння Скрипаля: ЄС відкликає для консультацій свого посла в РФ

Лідери Євросоюзу вирішили відкликати для консультацій посла ЄС в Москві Маркуса Едерера через отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля у Великобританії.

Про це повідомив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, пише DW.com.

Лідери Євросоюзу погодилися відкликати для консультацій посла ЄС в Москві, німецького дипломата Маркуса Едерера як символічний жест підтримки Лондона в конфлікті з Москвою навколо отруєння Сергія Скрипаля.

Європейська рада погодилися з тим, що до отруєння у Великій Британії колишнього розвідника Сергія Скрипаля, скоріш за все, причетна Росія

Про це президент Європейської ради Дональд Туск написав у Twitter.

“Європейська рада згідна з урядом Сполученого Королівства в тому, що, швидше за все, Росія відповідальна за напад в Солсбері, і що немає іншого правдоподібного пояснення”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, країни ЄС вважають вкрай ймовірним, що відповідальність за отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля лежить на Росії.

 Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей на саміті європейських лідерів у четвер буде намагатися переконати країни ЄС вислати російських дипломатів по всій Європі.

Великобританія вислала з країни 23 російських дипломата.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *