Нардеп Пашинський блокує закон про допомогу сім’ям загиблих в АТО бійців

Парламентський комітет з питань національної безпеки та оборони і особисто його голова, народний депутат від “Народного фронту” Сергій Пашинський блокує закон про виділення допомоги сім’ям загиблих від отриманих поранень в зоні АТО бійців.

Про це під час прес-конференції в парламенті розповіла нардеп Альона Шкрум, передає кореспондент UA1.

Зараз, якщо військовослужбовець отримав поранення або тяжко захворів у зоні АТО, його звільняють з армії за станом здоров’я. І якщо такий боєць від отриманих поранень або хвороби помирає в статусі цивільного, його рідні не отримують жодної компенсації.

Щоб виправити цю ситуацію, ще в квітні у парламенті зареєстрували законопроект про матеріальну допомогу сім’ям таких бійців. Але один із лідерів “Народного фронту” Сергій Пашинський, у чиєму підпорядкуванні знаходиться розгляд таких законів, навідріз відмовився підтримати цю ініціативу.

Таким чином, за словами Шкрум, сім’ї близько 10 тисяч звільнених з армії бійців, які отримали поранення в АТО і зараз борються за своє життя, можуть залишитися без засобів до існування в разі їхньої смерті.

Нагадаємо, раніше Солом’янський районний суд Києва зобов’язав НАБУ розслідувати захоплення нардепом Пашинським Житомирської кондитерської фабрики “ЖЛ”.

http://ua1.com.ua/politics/nardep-pashinskiy-blokue-zakon-pro-dopomogu-simyam-zagiblih-v-ato-biyciv-32672.html