НАЗК перевірило поїздку Насірова на інавгурацію Трампа

НАЗК не знайшло порушень у діях голови Державної фіскальної служби Романа Насірова

Національне агентство з питань запобігання корупції не знайшло порушень у діях голови Державної фіскальної служби Романа Насірова під час відвідування ним церемонії інавгурації президента США Дональда Трампа.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит міністра фінансів Олександра Данилюка.

«Встановлено, що Насіров, перебуваючи в основній щорічній відпустці з 17 по 24 січня під час візиту до США 20 січня за запрошенням друзів, у тому числі громадян США, відвідав церемонію прийняття присяги президентом США Дональдом Трампом», – зазначили в НАЗК.

«Дослідивши отримані матеріали та інформацію з відкритих джерел встановлено, що Спільний комітет інавгураційних церемоній Конгресу США видав близько 250 тисяч безкоштовних квитків на відвідання інавгурації Трампа, які в подальшому через сенаторів, конгресменів і представників партій були безкоштовно розповсюджені серед громадян США», – пояснюється в відповіді на запит.

Як відомо, Данилюк у лютому звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції з проханням проаналізувати поїздку Насірова до США на інавгурацію президента.

За словами міністра, глава ДФС не погодив своєї відпустки з Мінфіном і прем’єр-міністром, що є грубим порушенням.

При цьому Данилюк також зазначив, що відвідування інавгурації президента коштує близько 250 тисяч доларів.

Насіров говорив, що на інавгурацію Трампа його запросили друзі.