НАША ПЕРЕМОГА – ЦЕ СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА НАШОЇ КОМАНДИ!

Шановні жителі Переяславської територіальної громади!

Висловлюємо Вам свою вдячність за висловлену довіру на виборах, обираючи кандидатів, висунутих політичною партією «За майбутнє»! Дякуємо, що повірили в нас і в наші плани. Ми ставимо собі за завдання до максимальної консолідації, а не супротиву, аби діяльність громади була ефективною і ми твердо переконані, що разом ми зможемо досягнути ще більших результатів.

Ми прагнемо тримати діалог з виборцями, аби Ви висловлювати Ваші ідеї, бачення, побажання. Ми вислухаємо кожного. Лише в такий спосіб ми зможемо розбудувати наш регіон. Ми відкриті до спілкування як для жителів міста, так до мешканців сіл, які увійшли в нашу громаду!

Наша щира вдячність всій команді політичної сили «За майбутнє», з якою разом йшли на вибори. Бо наш статус депутата – це результат кожного кандидата в депутати від партії «За майбутнє»: Людмилі Аронській, Ірині Бабкіній, Олегу Багну, Тетяні Войцеховській, Раїсі Головановій, Віталію Дубовичу, Артуру Жуку, Сергію Запорожцю, Олені Ісайкіній, Петру Ковальчуку, Віктору Конченку, Олексію Куриленку, Валентину Лисенку, Світлані Набок, Сергію Опанасенку, Сергію Павлюку, Тетяні Постолюк, Наталії Сичовій, Світлані Тетері, Наталії Царенок, Анатолію Чуяну, Юрію Шевчуку, Олександру Якименку!

Ви – авторитетні, успішні, принципові! Ви – найкращі! Цю перемогу ми здобули разом!

Будьмо здорові та з новими перемогами!

З повагою

Марина НАВАЛЬНА, Олексій ДИКИЙ, Людмила ШИМЧЕНКО,

депутати Переяславської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *