Часу обмаль: У ЦРЛ розраховують на те, що засновники акумулюють потрібні суми коштів на реконструкцію лікарні

До 10 серпня включно триватиме подання тендерних пропозицій учасників конкурсу на проведення капітальної реконструкції приймального відділення ЦРЛ. Сам тендер лікарня оголосила 23 липня. 11 серпня автоматизована система держзакупівель Prozorro проведе аукціон. Про це пише  Переяслав Сіті
Тільки після того замовник — ЦРЛ — зможе побачити результат: які компанії претендують освоїти цей проєкт. Очікувана вартість робіт — 39 889 823 грн.
Поки що тендерна комісія замовника опрацьовує запитання та скарги потенційних учасників конкурсу,
Після аукціону електронна система надасть лікарні доступ до даних учасників і замовник матиме ще близько місяця до підписання договору підряду. Але до цього моменту ЦРЛ повинна мати повну суму коштів на виконання даного проекту.
На момент підписання договору замовник і переможець тендерної закупівлі повинен відкрити окремі казначейські рахунки. У замовника там має бути вся сума вартості договору. Саме з нього оплату за роботу чи послуги підряднику переказуватиме казначейство на підставі акту виконаних робіт. Такою є схема страхової гарантії для обох сторін угоди.
— Ми дуже розраховуємо, що кожен із співзасновників вчасно виконає свої зобов’язання щодо фінансового внеску і ми зможемо підписати договір та розпочати реконструкцію якомога швидше,
— зазначила в коментарі Переяслав Сіті коментує контактна особа замовника Лідія Малікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *