ОБ’ЄДНАВШИ ЗУСИЛЛЯ, МИ РАЗОМ ЗБУДУЄМО УСПІШНУ ГРОМАДУ!

Шановні переяславчани!

Щиро дякую Вам за активну життєву позицію, палку любов до рідного краю, небайдужість до майбутньої долі нашого регіону. Сподіваюсь, що саме ці почуття спонукали Вас прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і здійснити своє волевиявлення. За підсумками голосування матиму честь бути депутатом Київської обласної ради.

Ця виборча кампанія була надзвичайно складною і щодо процедури виборів, і в нелегкий час пандемії. Непростим виявився для кожного вибір, адже потрібно було зважити десятки фактів та аргументів, відділити порожні обіцянки від реальних ініціатив. Саме тому низько вклоняюся тим, хто прийшов на вибори.

Я ціную кожну точку зору, тому висловлюю щиру подяку тим, хто озвучує справедливі критику і зауваження. Ваша чесність і відвертість дозволяє вчасно реагувати на найболючіші проблеми, приймати правильні рішення та вдосконалювати роботу. Докладатиму максимум зусиль, аби розвінчати сумніви найбільших скептиків і зробити їх своїми прихильниками.

Я вдячний тим, хто мене підтримав, вдячний за довіру та віру в мої сили. Для мене головне не власні амбіції, а робота на благо усієї Переяславської громади. Вдячний всім, хто підтримував інші політичні сили в обранні моїх колег до Київської обласної ради, я підтримуватиму виборців, які обрали інші політичні сили на виборах, але їм не вдалося побороти відсотковий бар’єр!

Я готовий, аби об’єднати, консолідувати всі сили задля розвитку та достатку Переяславщини та її мешканців!

Я готовий до спілкування, об’єднання для ефективної роботи та благополуччя кожного жителя нашого регіону!

Хочу запевнити Вас, що буду завжди відкритим для спілкування, завжди на Вашому боці! Моя громадська приймальна – доступна кожному: за адресою Грушевського, 54 (офісне приміщення ТОВ «Переяслав-Молпродукт»).

Моя особлива вдячність колективам, які я очолюю, за підтримку та допомогу. Ваша віра надавала мені сил і натхнення!

Вірю в гарне майбутнє кожного з нас. Об’єднавши зусилля, ми разом збудуємо успішну громаду!

З повагою

Олександр ПИРОГОВСЬКИЙ,

депутат Київської обласної ради