Нардеп із “Народного фронту” взявся рятувати російських лотерейників

Депутат Княжицький хоче викреслити із санкційного списку компанії з російсько-офшорними коренями.

Депутат від “Народного фронту” Микола Княжицький став на захист компаній із російським капіталом – операторів лотерей “М.С.Л” і “Патріот”, щодо яких були продовжені санкції, запроваджені у вересні 2015 року.

Інтереси зазначених лотерейних операторів Княжицький відстоював в ефірі однієї із телекомпаній у програмі “Гра інтересів”.

Зокрема, нардеп звинуватив Раду національної безпеки та оборони України в непрозорості тільки через те, що до санкційного списку були внесені оператори лотерей “М.С.Л” і “Патріот”.

Зазначені структури контролюються народними депутатами Віталієм Хомутинніком і Вадимом Новинським. Своє російське походження вони ховають за низкою іноземних компаній-акціонерів, зокрема й офшорних.

Така турбота про російський гральний бізнес в Україні викликає подив, оскільки ні гральний бізнес, ні питання санкцій не є сферою відповідальності нардепа, глави комітету Верховної Ради з питань культури і духовності. Все це може бути пояснено лише особистою зацікавленістю Княжицького долею цього бізнесу в Україні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *