Loading...

ЕРДОГАН ВИСЛОВИВСЯ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ І ПООБІЦЯВ МОРСЬКУ БЛОКАДУ КРИМУ

У Туреччині пильно стежать за ситуацією на окупованому півострові.

Туреччина незмінна в намірі поважати територіальну цілісність України. На цьому наголосив турецький президент Реджеп Ердоган у своєму виступі на парламентській асамблеї Північно-Атлантичного альянсу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Попри нещодавнє потепління в стосунках між Москвою та Анкарою лідер Туреччини нагадав, що принципи є незмінними. “Для нас від початку незмінним був принцип територіальної цілісності України. Ми відстежуємо ситуацію довкола прав кримських татар у Криму”, – заявив він.

Ердоган мав тривалу розмову з керівником українського парламенту Андрієм Парубієм, і останній залишився задоволеним настроєм і обіцянками глави Туреччини. “Зазначив свою прихильність до територіальної цілісності України, до засудження російської агресії. І висловив подальшу підтримку у звільненні української території від російських агресорів, недопустимості замовчування питання окупації Криму”, – розповів спікер ВР.

Крім того, Ердоган пообіцяв жорсткіше стежити на морською блокадою Криму та унеможливити появу в тамтешніх портах кораблів під турецьким прапором. Також сторони обговорили становище кримськотатарського народу в окупованому Криму і важливість підтримки кримських татар на міжнародній арені. “Туреччина – стратегічний партнер України”, – підсумував Парубій.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *