НАБУ розслідує привласнення дочірніми фірмами Української асоціації футболу третини коштів на облаштування штучних полів – ЗМІ

5 червня майно Української асоціації футболу було заарештовано для проведення слідчих дій Національним антикорупційним бюро України, повідомляє iSport.ua.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує привласнення дочірніми фірмами Української асоціації футболу (УАФ, колишня ФФУ) бюджетних коштів, виділених на облаштування футбольних полів зі штучним покриттям.

Про це з посиланням на Єдиний реєстр досудових розслідувань інформує iSport.ua.

Йдеться про третину суми в 270 млн грн, виділеної на реалізацію програми з будівництва в Україні футбольних полів зі штучним покриттям.

5 червня, відзначає iSport.ua, майно УАФ було заарештовано для проведення НАБУ слідчих дій.

Видання, зокрема, згадує фірму “ФФУ Продакшн”, яка продавала штучні покриття власного виробництва на третину дорожче, ніж аналогічна продукція іноземного виробництва.

НАБУ проводить розслідування зловживань керівництва Федерації футболу при закупівлі штучних покриттів для полів, проведених заводом ФФУ. У Національному агентстві по запобіганню корупції (НАЗК) заявляли, що питання, пов’язані з програмою будівництва футбольних полів в Україні, досліджуються в рамках перевірки декларацій президента ФФУ Андрія Павелко. У травні 2018 року агентство вирішило провести повну перевірку його декларацій за 2015-2017 роки.

У висновках НАЗК про повну перевірку декларацій Павелко за 2015-й, 2016 й і 2017 роки йдеться, що в них є порушення, але ознак незаконного збагачення немає. В агентстві вирішили повідомити Павелко про прийняті висновки і доручити йому подати уточнену декларацію з достовірними даними.

За даними ЗМІ, 23 квітня детективи НАБУ проводили обшуки на заводі “ФФУ Продакшн”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *