Loading...

Суд постановив обшукати житло Шустера і студію на телеканалі – гендиректор 3S.tv

Печерський районний суд Києва в закритому судовому засіданні ухвалив обшукати житло і студію ведучого ток-шоу “Шустер LIVE” Савіка Шустера, заявив генеральний директор каналу “3S.tv” Павло Єлізаров на своїй сторінці в Фейсбук

“Як нам щойно стало відомо з достовірних джерел, суддя Печерського суду в закритому судовому засіданні, без присутності наших адвокатів, виніс постанову про проведення обшуку за місцем проживання Савіка Шустера і на телеканалі Савік Шустер Студія”, – йдеться в повідомленні.

“Вважаємо, що це відновлення тиску”, – підкреслив П.Елізаров.

У свою чергу С.Шустер в ефірі своєї програми в п’ятницю ввечері відзначив: “Мені в рекламній паузі сказали, що Печерський суд прийняв рішення відновити проти нас і проти мене все переслідування. На наступному тижні ми очікуємо і обшуки, і все, що хочете, буде тут “.

Як повідомлялося, в квітні поточного року Київський міський центр зайнятості анулював С.Шустера право на роботу в Україні на посаді генерального директора ТОВ “СавікШустерСтудія” – телевізійного продакшну, який виробляв суспільно-політичне шоу “Шустер Live”. Рішення було прийнято на підставі нібито недостовірної довідки про несудимість.

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка оприлюднили заяву, в якій назвали дії влади неправомірними і кваліфікували їх як прояви правової цензури.

12 липня Київська апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про незаконність анулювання Київським міським центром зайнятості дозволу на працевлаштування С.Шустера.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *