Loading...

Економіст зі світовим ім’ям: Україною керують психічно хворі люди

Замість запуску економіки України влада країни скорочує платоспроможність населення.
Про це заявив виданню «ГОРДОН» економіст, голова Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, коментуючи відстрочку надання Міжнародним валютним фондом (МВФ) чергового траншу Україні.

І за цей час нічого хорошого для розвитку української економіки зроблено не було. Навпаки, було завдано серйозного удару по банківській системі країни. І, на мою думку, удар, нанесений економіці України за останні три роки, можна порівняти з втратами від окупації Криму. Замість запуску економіки влада скорочує платоспроможність українців. Попит падає і відповідно скорочується виробництво », – зазначив Сугоняко.

На його думку, дії глави НБУ Валерії Гонтарєвої привели до втрати коштів українськими бізнесменами.

«Крім цього у людей відібрали 300-500 млрд грн. Ці гроші малий і середній бізнес втратив в банках, які знищила Гонтарєва. Без банківської системи економіки бути не може. Монетарна політика Нацбанку зводиться лише до мотивування банків купувати облігації державної внутрішньої позики. По суті, це кредитування уряду. Або ж їм пропонують брати ощадні сертифікати НБУ з невигідною процентною ставкою », – підкреслив економіст.

Loading...

One thought on “Економіст зі світовим ім’ям: Україною керують психічно хворі люди

  • Липень 13, 2017 at 11:47 pm
    Permalink

    Є варіант: зменшувати кількість пенсіонерів. На фізичному рівні. Рецепт успіху простий. По-перше, потрібно максимально зрівняти пенсії для основної маси населення пенсійного віку і одночасно зробити їх мізерними, щоб пенсіонер вибирав між їжею і ліками. Це вже зроблено. По-друге, необхідно збільшити пенсійний вік, щоб людина до пенсії не доживав. Обов’язково при цьому потрібно зрівняти жінок з чоловіками, бо перші живуть непростимо довго. По-третє, треба заборонити пенсіонерам працювати або ж обкласти їх податками. Ідеальний громадянин – це людина, яка 35-45 років платить внески на свою «забезпечену старість», але до пенсійного віку не доживає. А якщо все-таки доживає, то держава виплачує йому не більше $ 1 в день на існування (багато українських пенсіонери отримують менше – $ 46, а то і $ 35). Україна йде саме цим шляхом, оскільки попереду у держави – перспектива, коли цілі покоління пенсіонерів буде нікому містити через катастрофічне зменшення народжуваності та міграції працездатного населення з країни. Якщо українська держава не здатне вирішувати проблему збільшення працюючого населення природним шляхом, через забезпечення людей роботою і кардинальне поліпшення демографічних показників, то залишається інший шлях – фізичне скорочення шару пенсіонерів за рахунок збільшення пенсійного віку.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *