На Полтавщині загинув очільник місцевої Свободи, якому невідомі в масках проломили голову три тижні тому

У Миргороді (Полтавщина) у понеділок, 7 серпня, у реанімації помер від отриманих травм в результаті нападу невідомих глава фракції ВО Свобода Олег Супруненко.

Про це повідомили у прес-службі політруху.

Загиблий провів 26 днів в реанімації у важкому стані. У Свободі зазначили, що правоохоронці не виключають версію вбивства через професійну діяльність Супруненка.

На політика напали о 1-ій ночі 12 липня в Миргороді. Вказується, що кілька нападників були в масках, після чого Супруненка госпіталізували з серйозними травмами голови та численними переломами.

Ось що написав на своїй сторінці у ФБ  Назар Приходько

Це – Олег Супруненко. Активіст ВО “Свобода” з Миргорода Полтавської області.

Три тижні тому, за його позицію та діяльність його сильно побили, попутно забравши сумку та обручку, і з того часу він перебував у комі…
А сьогодні, буквально декілька годин тому – Олег помер.

Шлях Націоналіста – важкий та тернистий, ще Сашко Білий казав: “Для кожного з нас заготовлені або кулі або долари – кого не куплять, того вб’ють”. Олега купити не змогли…

Висловлюю щирі співчуття Дружині та дитині Олега, а також всьому ВО “Свобода”, та вірю, що Свободівці знайдуть та покарають винних – і замовників і виконавців. Всі ми, Українські Націоналісти, за потреби протягнемо вам руку допомоги.

Спочивай з миром, Олеже! Дякую Тобі за те, яким ти був…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *