Loading...

Данія починає боротьбу з корупцією в Україні

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії, повідомляє, що 1 лютого датські фахівці офіційно приступають до реалізації антикорупційної програми ЄС в Україні.

“Інтерфакс” повідомляє, що бюджет кампанії складає 120 млн данських крон, що дорівнює 16,34 млн євро, з яких 15 млн є внеском ЄС, а ще 1,34 млн виділяються в рамках співфінансування з боку МЗС Данії.

Андерс Самуельсен прокоментував впровадження ініціативи:

“У найближчі три роки Данія буде лідером в боротьбі проти корупції в Україні. Ми допомагатимемо українській владі в її місії. Це означає, що нашу співпрацю в процесі впровадження реформ в енергетиці, вільній роботі засобів масової інформації та децентралізації буде значно розширено. Спільно з ЄС ми повинні робити все, щоб підтримати економічний і політичний розвиток України на шляху інтеграції з ЄС”.

Кошти будуть спрямовані в основному на функціонування НАБУ, спеціалізованої антикорупційної прокуратури, агентства з питань запобігання корупції та поліпшення системи парламентського контролю за процесом впровадження реформ.

Як раніше вже повідомлялося, 24 листопада 2016 року Україна і ЄС  підписали про фінансування “Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *