На Київщині вчителька вдарила дитину-сироту головою об парту

В одній зі шкіл Обухова вчителька початкових класів вдарила першокласника головою об парту. Як повідомляє ТСН, мова йде про інцидент в Обухівському ліцеї №4 .

За словами бабусі потерпілого хлопчика, її онук навчається у 2-Б. Дитину вона виховує сама, бо   батько помер, а мати покинула.

Від удару хлопчик поранив себе самого зубами,  а бабусю довго переконували не розповідати про скандал, але вона не погодилася. Виявилося, що діти у класі постійно скаржаться на агресію з боку педагога. Також відомо, що іншу дитину педагог била по руках.

Адміністрація просила не повідомляти про конфлікт за межами школи. Аби домогтись справедливості, батьки об’єдналися з активістами і написали заяву про булінг до поліції та адміністрації школи. 

У школі відреагували.

“Звичайно, ситуація абсолютна неприпустима для освітнього закладу і, як тільки було звернення батьків, ми, відповідно до законодавства, скликали комісію нашу шкільну, запросили всіх учасників, тих людей, які були зазначені у цій заяві, зібрали з них усі покази. Що могли на рівні школи, ми зробили”, – запевнила директорка обухівського академічного ліцею №4 Вікторія Марченко.

Однак вчителька продовжує працювати у навчальному закладі, ніби нічого й не було. Справу вирішуватиме поліція та суд.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram