На автобусній зупинці поблизу Дівичок сталася бійка між військовими

Вчора, 14 листопада, у Військовій прокуратурі центрального регіону України повідомили про бійку між матросом та сержантом військового патруля на автобусній зупинці в селі Дівчики Переяслав-Хмельницького району

Про це повідомила прес-служба Військової прокуратури центрального регіону України.

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України зареєстровано кримінальне провадження щодо  вчинення матросом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 (“Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені  в умовах особливого періоду, крім воєнного стану”) ст 405 (“Погроза або насильство щодо начальника”) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування військовою прокуратурою Дарницького гарнізону установлено, що 2 листопада 2017 року поблизу автобусної зупинки  у  селі Дівички на Київщині, у зв’язку з недотриманням  статутних вимог щодо носіння військової форми одягу та паління у не дозволеному місці, військовим патрулем були зупинені кілька військовослужбовців Військово–Морських Сил Збройних Сил України, які перебували у відрядженні, з вимогою усунути вказані порушення.

Неадекватно і зухвало реагуючи на зауваження та вимогу начальника військового патруля, матрос, як з’ясувалося потім перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, неочікувано наніс удар головою в обличчя одному з патрульних. Після скоєного, зазначеного правопорушника було затримано.

Триває досудове слідство.

Довідково: санкція ч. 3 ст 405 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти  до восьми років.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України