Курсанта, який поскаржився на погану їжу в інституті ВМС, хочуть відрахувати

Після скарги курсанта на погане харчування збираються відрахувати. Про це на своїй сторінці в facebook написав радник президента України Юрій Бірюков.

У коментарях він додав, що це пов’язано з тим, що курсант не доповів черговому по їдальні.

Один з резервістів зазначив, що вони постійно скаржилися на якість харчування в навчальній частині «Десна» – все безрезультатно.

Пізніше Юрій Бірюков видалив свій запис з facebook.

Нагадаємо, раніше курсанти Інституту ВМС поскаржилися на систематичне погане харчування в їдальні. Вони також опублікували фото хліба і сиру з пліснявою.

Перевіряючі закривають очі на те, що дають замість нормальної їжі майбутнім українським офіцерам

У мережі з’явився скандальний пост одного з курсантів інституту Військово-морських сил України “Одеська морська академія”, у якому він показав запліснявілі хліб і “комбікорм” замість каші на обід. Знімки з’явилися в Facebook.

“За три роки у Військово-морському Інституті пройшло безліч перевірок перевіряючі нічого не помічають. Завжди складно довести, що з “їжею” щось не так, а одних фото мало. І ось тільки вчора поїхала нова перевірка, я спеціально сфотографував те, що ми їли до перевірки і після. Як бачимо, цвіль не поїхала разом з перевіркою, та й каша смачніше не стала. Ось і ціна перевірок. Цікаво, що вони потім в рапортах напишуть? Варто відзначити, що самі перевіряючі не харчувалися з нами в їдальні – ним накривали стіл окремо. Мабуть не царська це справа”, – зазначив курсант.

alt

alt

alt

Молодий чоловік каже, що змінити систему не виходить, і людей продовжують годувати “покидьками”. “І просто накипіло так сказати, коли якийсь дуже крутий офіцер, втирає мені те, що коли то там він їв було дуже погано, то чим годують нас зараз – це взагалі супер. У мене собака і кішка краще їдять. Сир з пліснявою, хліб, каша як свиням, особисто я такі покидьки в 21 столітті є не збираюся, як і мої товариші”, – жорстко заявив він.

Майбутній офіцер каже, що інститут ще не перевели на нову систему харчування, але це не привід годувати курсантів “комбікормом” третій рік поспіль. При цьому скарги і перевірки нічого не дали, а керівництво академії в першу чергу шукає “стукачів”.

“Можна ж з наявних продуктів приготувати стерпну їжу – це не важко. Було б бажання. І звичайна каша буває смачною. Говорять про якісь стандарти НАТО, але ставлення до нас, майбутнім офіцерам ВМС, як до ничтожеству, як до рабів. Я і мої товариші відвідували країни НАТО, і ми бачили, яке там ставлення до курсантам – майбутнім командирам. Ми не просимо завтра ж нам встановити нове обладнання, ми не просимо бананів і яблук і три види стейків, ми просимо ставитися до нас, як до людей, годувати, як людей, а не як худоба – покидьками і цвіллю”,

Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/seti-pokazali-obedy-kursantov-instituta-vms-1506794400.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *