МОК пообіцяв провести посилений допінг-контроль для Росії

КИЇВ. 2 травня. УНН. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) пообіцяв звернути особливу увагу на Кенію, Росію і Мексику при перевірці спортсменів на допінг, передає УНН з посиланням на прес-службу комітету.

Як зазначається, бюджет для передолімпійської програми з перевірки на допінг наразі збільшено у два рази.

“Особливу увагу буде приділено країнам, у яких антидопінгова система є невідповідною — Кенії, Росії і Мексиці. Також особливу увагу буде приділено тим видам спорту, у яких допінг використовується найчастіше”, — сказано в повідомленні.

Окрім того, у МОК повідомили, що повторна перевірка допінг-проб з Олімпійських ігор 2008 і 2012 років буде продовжена. Спільна перевірка з Всесвітнім антидопінговим агентством буде націлена на медалістів Ігор.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет провів повторну перевірку 454 відібраних допінг-проб з Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року. У 31 спортсмена з шести видів спорту був несприятливий результат. Також повторну перевірку допінг-проб з Олімпійських ігор 2012 року не пройшли 23 спортсмени.

Як повідомляв УНН, за результатами повторної перевірки допінг-проб учасників Олімпіади 2012 року у вісьмох російських спортсменів виявили допінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *