Могеріні: Україна стає сильнішою завдяки її народу

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні назвала одним із пріоритетів Європейського Союзу зміцнення України.

Джерело: виступ Могеріні в Оксфордському університеті

 За її словами, інтересам Європи відповідає збереження ядерної угоди з Іраном, економічне зростання в Африці та зміцнення України.

Могеріні: “Конфлікт на Донбасі та незаконна анексія Криму досі тривають. Але порівняно з п’ятьма роками тому Україна – зовсім інша країна. Це набагато сильніша держава, у першу чергу завдяки її народу та його прагненню до змін: боротьбі з корупцією, реформам, та завдяки внеску Європейського Союзу”.

 Нагадаємо,  що Раніше під час свого виступу перед депутатами Європейського парламенту верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що з 2014 року Україна отримала найбільший пакет підтримки від ЄС, який не отримувала жодна інша держава, а саме  15 мільярдів євро. Крім того, вона назвала Угоду про асоціацію з ЄС – “найбільш амбіційною угодою, яку ЄС коли-небудь підписував з іншим партнером”. “Ми інвестували в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну світу. І ніякий інший партнер не інвестував в Україну стільки, скільки зробили ми”, – заявила Могеріні.