Міністр оборони Канади: в Україні не використовується багато іноземного військового обладнання, наданого їй

Військове обладнання, яке Україна отримала від міжнародних союзників, простоює на складах без діла. Про це повідомляє УНН із посиланням на слова міністра оборони Канади Харджита Саджана, який заявив про це в інтерв’ю Radio Canada International.

“Я бував в України й бачив надане іншими державами обладнання, яке пилиться у океанських контейнерах”, – сказав канадський міністр оборони.

За його словами, замість того, щоб постійно надавати Україні військове обладнання, державі варто зосередитися на розбудові власних оборонних інституцій.

“Якщо позбирати потроху тут і там, то так не спрацює. Що Канада намагається досягти своєю присутністю в Україні, так це допомогти їм розробити належний план”, – зазначив Саджан.

Канадський міністр звернувся до нового уряду України із закликом якомога швидше визначитися з оборонними потребами та власним баченням військової місії Канади.

“Після цього ми можемо спробувати розвинути ці розмови. Ми вже зробили все, аби мати певність, що зможемо підтримати їх план”, – наголосив Саджан.

Він нагадав, що Канада офіційно дозволила експорт зброї до України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *