Тарута: У Гонтаревої все погано, вона постійно в істериці

В ефірі ток-шоу Наташі Влащенко Люди. Hard Talk народний депутат Сергій Тарута заявив, що не сумнівається в швидкому звільненні Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України. У мене є інсайд, що у Гонтаревої все дуже-дуже погано. Вона постійно в істериці. На зустрічі з банкірами вона виглядала. як на похоронах », – повідомив Тарута. За його словами, вона все ще перебуває на своїй посаді через зв’язки з президентом.

«У Гонтаревої загальний зв’язок з тим, хто її призначав – з Петром Порошенко. Зараз все більше і більше розкривається, що відбувається у вищих ешелонах влади. Коли призначали Гонтареву, як я з’ясував у Раді, третю сторінку з реальною декларацією Фонду не дали, спецперевірку вона не пройшла – були грубо порушені процедури її призначення. Чому так відбувалося? Як я розумію, потоки вона забирає не сама. Вгорі піраміди президент, внизу – Гонтарева з одного боку, з іншого Ворушилін [голова Фонду гарантування вкладів фізосіб] », – розповів депутат.

«Те, що Гонтареву знімуть, у мене немає сумнівів. Наша банківська система на 140-му, останньому місці в списку країн-учасників Економічного форуму в Давосі. Банківська система апріорі не може працювати при 98% недовіри до керівництва Національного банку. Це крах всієї банківської системи – те, що ми спостерігаємо », – додав Сергій Тарута.

Нагадаємо, на початку жовтня у Вашингтоні на зустрічі Міжнародного валютного фонду і Світового банку від імені Сергія Тарути роздавалася брошура «Гонтарєва: Збиток економічній безпеці України». У ній стверджувалося, що підконтрольні Гонтаревій фінансові структури в 2013-2014 роках «відмили» чимало коштів, вкрадених Віктором Януковичем і його оточенням. Такі ж брошури  18 жовтня отримали і депутати Верховної Ради.

Крім того, 17 жовтня Тарута ініціював розгляд в парламенті відставки Гонтаревої, а також створення тимчасової слідчої комісії щодо її діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *