В Україні відкрили нове родовище газу

Державна компанія “Укргазвидобування” відкрила четверте за 2018 рік газове родовище в Харківській області.

Як повідомляє прес-служба відомства, запаси родовища складають не менше 400 млн куб. м, а перспективні ресурси в цілому можуть скласти близько 3,7 млрд куб. м “блакитного палива”.

“Відкриття родовища відбулося в листопаді 2018 року після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами аналізу геологічної будови площі. Геологічну модель родовища було побудовано із використанням програмного комплексу Petrel Schlumberger. Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини та введення її у пробну експлуатацію, а також продовжуються пошуково-розвідувальні роботи на новому родовищі”, – уточнили в компанії.

Уточнюється, що в цьому році було відкрито три нові родовища в Харківській області на ділянках надр, спецдозволи на які були отримані до 2017 року. Їхні перспективні ресурси в цілому складають 8,2 млрд куб. “блакитного палива”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавно компанія “Укргазвидобування” запропонувала назвати нові бурові верстати на честь видатних українських громадських і політичних діячів. Подібна ініціатива не на жарт розлютила росіян.

Про таке рішення прес-служба компанії повідомила на своїй сторінці у Facebook. “У нас з’явилася така гіпотеза: якщо дати новим буровим назву на честь героїв, які протягом століть боролися за нашу Батьківщину, то швидкість буріння зросте ще в кілька разів”, – підкреслили представники “Укргазвидобування”.

Вони уточнили, що вісім нових бурових верстатів повинні надійти в їх розпорядження до кінця поточного року. Нові назви їм були обрані в результаті конкурсу.

“Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Король Данило, Іван Сірко, Олекса Довбуш, Гонта, Степан Бандера, Святослав Хоробрий, Максим Залізняк навіть і не думали, що в XXI столітті будуть продовжувати боротьбу за незалежність нашої країни!” – відзначили в повідомленні.

В Україні відкрили нове родовище газу

“Кремлівські СМП (засоби масової пропаганди) корчить через повідомлення “Укргазвидобування” назвати бурові іменами нац. Героїв України. Те, що тисячі вулиць, мостів і парків у Росії названі в честь більшовицьких карателів, не корчить”, – написав у Twitter блогер із ніком “Віталій С.”.

Так, пропагандистське видання окупантів “Крим24” опублікувало новину із заголовком: “Пробурили дно: в Україні мають намір підвищити швидкість буріння свердловин, назвавши верстати іменами Сірка і Бандери”. “Це прямо в пекло свердловину пробурить”, – зазначив один із користувачів соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *