Міністр економіки: Пенсійна система України потребує стабілізації

Олександр Данилюк повідомив, що українці просто не можуть собі дозволити жити за старими правилами.
Проведення земельної реформи, а також зміни в пенсійній системі не одностороння вимога МВФ в рамках програми кредитування, це внутрішня потреба України, щоб підвищити ефективність в цих сферах.

Такий коментар дав журналістам в п’ятницю дав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

“У нас є чітке розуміння, що зараз необхідно проводити земельну реформу для того, щоб дати поштовх розвитку економіки”, – зазначив глава мінфіну.

Він підкреслив, що українці просто не можуть собі дозволити жити за старими правилами. “Нам треба підвищувати ефективність сільськогосподарського сектора, залучати інвестиції. А для цього потрібно провести земельну реформу, вона дуже важлива”, – підкреслив Данилюк.

“Я вважаю, все, що буде зроблено, піде на користь людям. Це треба розуміти. Ми як уряд, в принципі, прийшли, щоб працювати на людей”, – підкреслив чиновник.

За його словами, нинішня пенсійна система України потребує стабілізації. “Не хочу посилатися на МВФ – це просто об’єктивно необхідно зробити, тому що люди повинні отримувати гідні пенсії через рік, через два або три. Це наше зобов’язання”, – зазначив міністр.

Що ж стосується розмов про підвищення пенсійного віку, Данилюк зазначив, що МВФ не нав’язує жодних обмежень. “У Фонді чекають нашого бачення, і ми зараз його формуємо”, – сказав він.

Міністр підкреслив, що зараз майже в кожній країні піднімається пенсійний вік, що відображає демографічні зміни. “Така потреба є і в Україні. Коли і на скільки – це вже інше питання, тому що наша пенсійна система має інші проблеми крім пенсійного віку. І треба комплексно їх вирішувати”, – підсумував міністр фінансів України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *