Гринів: «Рошен» для Порошенко – це не те, що Межигір’я для Януковича

Президент України Петро Порошенко з нуля створив «Рошен», а екс-глава держави Віктор Янукович вкрав Межигір’я. Ця різниця обумовлює дуже багато речей, наголосив керівник фракції Блоку Петра Порошенко Ігор Гринів в інтерв’ю «Главкому».

«Це дві різні суті. Межигір’я для Януковича – це суть скакання по майданчиках і бездіяльність. «Рошен» для Порошенка – це суть активної позиції», – зазначив він.

Крім того, Гринів розповів «Главкому», що не був у захваті від призначення головою фракції БПП, а також запевнив -пропозиція очолити фракцію йому надійшла не від президента.

Порошенко створив «Рошен», а Янукович вкрав Межигір’я. З одного боку різниця відчутна. Але…. Чи не розповість Гринів про те, куди поділася кондитерська фабрика “Карла Маркса” з усім рухомим і нерухомим майном, якщо мова вже йде про те, що з нуля створювався “Рошен”. І ще одне дуже суттєве – Петро Порошенко весь цей час обіймав державні посади. Як відомо – займатися бізнесом держслужбовцям заборонено. То що Гринів не відає, що каже?

До речі, глава фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Гринів розповів, що не проти виключення парламентарія від президентської фракції Сергія Лещенка.  Про це передає СВІТ з посиланням на Главком.

В інтерв’ю виданню Ігор Гринів заявив, що дії Сергія Лещенкаповинні каратися.
“Якщо брати чисто політичне рішення, я б Сергія Лещенка з фракції виключив. Сам він цього хоче. І я вчинив би чесно, оскільки не вважаю, що його дії повинні не помічатися і не каратися», – зазначив він.

Крім того, голова «БПП» порівняв нардепа з дитиною, якій багато прощають. «До Сергія Лещенка ставлення, як до дуже молодому депутату. Знаєте, як дитині часто багато прощають? Ось і до нього є таке поблажливе ставлення “, – заявив Ігор Гринів.

Ось такий в БПП голова фракції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *