Замість доріг – особняки – будують ті, хто мав би ремонтувати нам шляхи

Стан українських доріг прямопропорційно залежить від “апетиту” ворюг з Автодору і всіх причетних до дерибану держбюджету, чиновників!

Подивіться на перше фото, пише Дмитро Гнап на своїй сторінці у ФБ

Світлина від Дмитра Гнапа.

Так виглядає більшість українських доріг цієї весни.

А тепер подивіться на друге – так виглядає маєток начальниці управління кадрів “Укравтодору” – Оксани Яценко.

Світлина від Дмитра Гнапа.

Вона має офіційну зарплату в 7 тисяч гривень. Але саме від її підпису залежить затвердження на посадах всіх керівників облавтодорів. “Звідки це?”- “Спадщина!” – відповідає Яценко. “Від кого?” – “До побачення!”. І це, як ви розумієте, не вся її нерухомість.

А на третьому фото маєток Володимира Сущенка – заступника гендиректора “Укравтодору”. Він нещодавно “спалився” на тому, що обговорював в ресторані дерибан міжнародніх кредитів на ремонт доріг. Як ви розумієте, і Яценко, і Сущенко чудово проводять час в своїх маєтках, а не в СІЗО. Поки ви псуєте диски через жахливі ями на дорогах.

Світлина від Дмитра Гнапа.

Volodymyr Omelyan такого ганебного стану доріг як сьогодні, я не бачив ніколи. І пояснення нового глави “Укравтодору” поляка Новака, що дороги погані, бо грошей мало, мене якось не переконують. Поки такі Сущенки та Яценки живуть в маєтках, маючи мізерні зарплати. А ті, хто їх покриває, дерибанять мільярди на ремонті доріг.

Подивіться, що Александр Курбатов дізнався про це пекло з нашими дорогами:

https://hromadske.ua/posts/dorohi-korupciya-v-ukravtodori

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *