Loading...

Єдине міністерство, не займане люстрацією, – це МВС, – Доник

Український блогер Роман Доник прокоментував громадянські протести, що пройшли в Харкові та Черкасах в зв’язку з новими призначеннями в Головних управліннях Національної поліції України в цих областях

Доник пише: Судячи з останніх призначень поліції в Харкові і Черкасах, реформа МВС вдалася, а переатестація – пройшла успішно. Але реванш буде. Вони залишилися такими ж. І ми їм поперек. Передушать згодом. Зараз ще зміцніють, УБДшників наклепають, щоб було кому кричати «ми воювали» і почнуть. Тому що по-іншому вони ні жити, ні працювати не вміють. І не хочуть. Або ми їх. Якщо вони нас, то все що було, то даремне. Єдине міністерство не займане люстрацією це МВС. Єдина система, яка просто перетасовувала всередині себе. Під потреби міністра ».

Нагадаємо, що в Черкасах вчора пройшли гучні протести проти призначення Валерія Лютого начальником поліції в області. Демонстранти підпалили шини у будівлі і не дали йому до неї зайти – вони протестують проти призначення на таку посаду людини, який раніше виконував обов’язки радника Кернеса. Акція була проведена активістами ГО «Автомайдан-ЧЕРКАСИ» і «Народною самообороною».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *