Loading...

Саакашвілі подав у відставку з поста губернатора Одеської області

Він сказав: “яка українцям різниця, хто їх буде грабувати – Порошенко або Янукович”

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі подав у відставку. Про це він повідомив під час брифінгу на одеському морвокзалі.

“Яка українцям різниця, хто їх буде грабувати – Порошенко або Янукович? Хто їх буде грабувати – єнакіївські або Кононенко? Хто буде все собі привласнювати – якийсь Ковальчук або Клюєв? …. Мені це все дійсно набридло. … Я коли приїхав сюди, я хотів, щоб в Одесі були такі ж темпи розвитку, як в Батумі. Але я добре пам’ятаю, що Батумі ми підняли тільки після того як звільнили Тбілісі від корупціонерів. І Одеса розвинеться тільки після того як Київ буде звільнений від корупціонерів, які протегують бандитизму і беззаконня в тому числі в Одеській області. тому в цій ситуації я вирішив подати у відставку і почати новий етап боротьби. у мене не опустяться руки, я не втомлюся “, – сказав Саакашвілі.

Відзначимо, під час брифінгу політик кілька разів повторив, що втомився і йому все набридло і помітно хвилювався.

Перед цим, він звинуватив президента України Петра Порошенка в закритті Центру адмінпослуг.

“Я дійсно не хочу залишати одеситів напризволяще, і хочу їм сказати: ми обов’язково піднімемо Одесу”, – заявив з трибуни Саакашвілі, додавши, що боротьба триває.

Сьогодні також повідомлялося, що начальник обласного управління Одеської поліції Гіоргі Лорткіпанідзе поскаржився на брак кадрів і подав у відставку з посади глави одеської поліції. Своє рішення Лорткіпанідзе пояснив тим, що поліції “потрібна нова кров”. Він підкреслив, що очолював поліцію області півтора року і за цей час брав участь у реформуванні старої поліції в нову.

Також повідомлялося, що Михайло Саакашвілі назвав Гіоргі Лорткіпанідзе першим в Україні начальником поліції, який не брав хабарів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *