Маск пожертвував $1 мільйон на посадку дерев

У Twitter Маска та блогера MrBeast з’явилася інформація про те, що засновник компанії SpaceX та мільярдер Ілон Маск підтримав екологічну кампанію TeamTrees, надавши $1 мільйон на посадку дерев.

Илон Treelon Маск и проект #TeamTrees

 Маск відповів на твіт MrBeast, ініціатора кампанії, з проханням роз’яснити йому суть TeamTrees. Це благодійна акція, в якій беруть участь сотні блогерів. .У коментарях засновнику SpaceX все пояснили, після чого він написав: “Добре, звучить законно. Пожертвую $1 мільйон”.

За правилами кампанії, посадка одного дерева коштує $1 долар. Таким чином Макс надав кошти на посадку одного мільйона дерев. Засновник SpaceX вніс відчутний внесок, і тепер його вшановує весь інтернет.

Після цього Маск перейменував свій аккаунт в Twitter на “Treelon” (Tree – дерево з англ.) та поставив на фото профілю зображення з деревами.

Мільйон доларів – це найбільший Донат в рамках проекту #TeamTrees. У зв’язку з цим на Reddit і в інших соцмережах почалася нова хвиля звеличення бізнесмена. Буквально за кілька годин топ стрічки Reddit заповнили меми про Ілона Маска і його внесок в кампанію.