Журналісти назвали нардепа з найдорожчим автопарком

Парламентарій від «Народного фронту» Сергій Пашинський має найдорожчий автомобільний парк серед автопарків членів Верховної Ради.
В ході журналістського розслідування, яке було проведено за сприяння Міжнародної неурядової організації «Freedom House», було встановлено, що у власності Сергія Пашинського знаходиться ряд автомобілів класу люкс. Так, він їздить на «Mercedes-Benz S450», броньованому «Mercedes-Benz SL 55 AMG», а також «Bentley Bentayga W12 6.0 TSI». Крім того, він має два броньовані автомобілі марки «Mercedes-Benz Gelandewagen».

За даними журналістів, нардепу також належать близько семи авто класом нижче для забезпечення охорони. Загальна вартість цих автомобілів складає близько $ 4,5 мільйона.

На другому місці рейтингу найбагатших депутатів- “автомобілістів” знаходиться парламентарій від «Радикальної партії» Сергій Рибак. Депутату належать п’ять автомобілів загальною вартістю близько $ 3,5 мільйонів доларів. Так, у власності Сергія Рибака знаходяться «Ferrari», «Rolls-RoycePhantomCoupe», «RangeRover», «Lexus» і «Mercedes-BenzGelandewagen».

Відзначається, що на третьому місці колишній член «Партії регіонів», нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Сольвар. Вартість його автомобільного парку становить $ 2,7 мільйона. Однак, як відомо, жоден з семи автомобілів, на яких пересувається Руслан Сольвар, не належить йому офіційно.

Нагадаємо, член депутатської фракції «БПП» Максим Курячий їздить по Києву на автомобілі «Lexus LX460» вартістю 2,5 мільйона грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *