Журналісти назвали нардепа з найдорожчим автопарком

Парламентарій від «Народного фронту» Сергій Пашинський має найдорожчий автомобільний парк серед автопарків членів Верховної Ради.
В ході журналістського розслідування, яке було проведено за сприяння Міжнародної неурядової організації «Freedom House», було встановлено, що у власності Сергія Пашинського знаходиться ряд автомобілів класу люкс. Так, він їздить на «Mercedes-Benz S450», броньованому «Mercedes-Benz SL 55 AMG», а також «Bentley Bentayga W12 6.0 TSI». Крім того, він має два броньовані автомобілі марки «Mercedes-Benz Gelandewagen».

За даними журналістів, нардепу також належать близько семи авто класом нижче для забезпечення охорони. Загальна вартість цих автомобілів складає близько $ 4,5 мільйона.

На другому місці рейтингу найбагатших депутатів- “автомобілістів” знаходиться парламентарій від «Радикальної партії» Сергій Рибак. Депутату належать п’ять автомобілів загальною вартістю близько $ 3,5 мільйонів доларів. Так, у власності Сергія Рибака знаходяться «Ferrari», «Rolls-RoycePhantomCoupe», «RangeRover», «Lexus» і «Mercedes-BenzGelandewagen».

Відзначається, що на третьому місці колишній член «Партії регіонів», нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Сольвар. Вартість його автомобільного парку становить $ 2,7 мільйона. Однак, як відомо, жоден з семи автомобілів, на яких пересувається Руслан Сольвар, не належить йому офіційно.

Нагадаємо, член депутатської фракції «БПП» Максим Курячий їздить по Києву на автомобілі «Lexus LX460» вартістю 2,5 мільйона грн.