Максакова зробила заяву про вбивство Вороненкова

Вдова убитого в Києві російського депутата Дениса Вороненкова Марія Максакова зробила публічне визнання. В інтерв’ю НТВ вона попросила вибачення у колишнього чоловіка Володимира Тюріна, якого раніше називала винним у вбивстві її чоловіка Дениса Вороненкова і заявила, що очорнити його її змусили українські слідчі.

Вона назвала “безпардонною, нахабною і цинічною, огидною” версію про те, що Вороненкова вбив Тюрін. “Змушена була мовчати півтора року, тому що я була скута таємницею слідства. Підносять все таким чином, як ніби є якісь докази”, – сказала Максакова.

Вона додала, що в тому, що Вороненкова вбив Тюрін, її переконали українські слідчі. “Я тобі як следак кажу: це Тюрін!”. Я йому кажу: “Почекай, а навіщо?” Він: “Кажу тобі, це він!” Я: “А мотив, причина, вигода, навіщо? Що це може дати?” Але він мене обробляв, обробляв … Всім підряд! Ревнощами! Невдоволенням тим, що я виїхала з країни. Спроби повернути мене таким способом в Росію “, – розповіла оперна співачка.

Вона звернулася до голови Слідчого комітету Росії з проханням вважати її висловлювання під час інтерв’ю офіційною заявою.

Максакова змінила свої показання в Шевченківському суді Києва 23 квітня, за випадковим збігом після результатів другого туру виборів, коли стало зрозуміло, що Петро Порошенко втратив президентське крісло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *