Коломойський пояснив, через що посварився із Порошенком

Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що посварився з п’ятим президентом України Петром Порошенко нібито через свій телеканал “1+1”.

Таке висловлювання прозвучало в інтерв’ю “УП”. “Ми, до речі, через телевізор з ним і посварилися. Якщо ви хочете знати, що було конфліктом, це був “1+1″. З першого ж дня”, – стверджує бізнемен.

За словами Коломойського, в Адміністрації президента йому нібито дорікали через контент телеканалу.

Це не була якесь одна подія. Це було кожен день. Ось я за службовим обов’язком, коли мене запрошували в адміністрацію, приходив. Одне з питань було: “1+ ” щось не те показав… А я говорив: “Я не займаюся “1+1”. “Ні, перестань, ти все це контролюєш”, – передав суть конфлікту олігарх.

Він зазначив, що ці розмови нібито вів особисто Порошенко.

“Я говорю: “Я не дзвоню Цеголко”. “Ми знаємо, куди ти дзвониш, подзвони Ткаченку, налагодь взаємини”. Я кажу: “Я не можу, тому що журналісти не будуть. Ми живемо по-новому, всім сказано, що тепер все, нове життя настало”, – розповів Коломойський про діалог.

Як ми повідомляли раніше,  Коломойський заявив, що на позачергових виборах до Верховної Ради буде симпатизувати всім, крім “Блоку Петра Порошенка”. Нагадаємо, що цю партію вже перейменовано на “Європейську солідарність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *