Майже 45% перевірених Держекоінспекцією АЗС працюють без дозвільних документів

Близько 45% перевірених Державною екологічною інспекцією автозаправних станцій не мають дозволів на забруднюючі викиди або висновків щодо оцінки впливу на навколишнє середовище. Про це повідомив глава відомства Андрій Мальований

“Окрім того, на близько 40% підприємств, що здійснюють торгівлю пальним, виявлені порушення у сфері поводження з відходами, а ще на 20% – порушення в частині водокористування. Загалом в результаті 828 перевірок складено 932 протоколи щодо порушення природоохоронного законодавства. 13 матеріалів за фактами, що містять ознаки кримінальних злочинів, передано до правоохоронних органів “, – зазначив він.

За його словами, неякісне паливо і продаж контрафакту – далеко не самі руйнівні порушення, які допускають на АЗС. Велика кількість таких підприємств ігнорує вимоги законодавства в сфері захисту навколишнього середовища. Як наслідок – грунт і вода забруднюються нафтопродуктами, якість повітря погіршується через наднормативні викиди.

Мальований додав, що штрафи за такі порушення залишаються низькими. Тому Держекоінспекція спільно з Міністерством охорони навколишнього середовища і природних ресурсів підготували законопроект, який передбачає посилення відповідальності за більшість екологічних злочинів.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram