Roshen програла суд щодо сплати пайового внеску в бюджет Борисполя

Господарський суд Київської області задовольнив в повному обсязі позов Виконавчого комітету Бориспільської міської ради до ТОВ “Бісквітний комплекс” Рошен “про необхідність доплатити 23,19 млн грн пайового внеску в бюджет Борисполя за будівництво фабрики.
Про це повідомило  Укрінформ.
Суд визнав, що пайовий внесок повинен становити 10% від кошторису будівництва комплексу (66,731 млн грн) – тобто, 66,731 млн грн.
При цьому, “Бісквітний комплекс” Рошен “заплатив пайовий внесок тільки 30 млн грн. З іншого боку, компанія вклала більше 8,5 млн грн в будівництво зливової каналізації і здійснила деякі інші платежі, які, згідно з додатковою угодою між сторонами, були вирахувані з пайового внеску.
З урахуванням здійснених “Рошен” платежів, суд зобов’язав компанію доплатити 23,19 млн гривень.
В задоволенні зустрічного позову ТОВ “Бісквітний комплекс” Рошен “про визнання суми пайового внеску зменшеною суд відмовив повністю.
У березні 2018 року стало відомо, що кондитерська корпорація Roshen вийшла на фінальну стадію будівництва бісквітного комплексу в Борисполі. Для будівництва компанія взяла в довгострокову оренду п’ять земельних ділянок в Бориспільському районі.
Кінцевим бенефіціаром ТОВ “Бісквітний комплекс” Рошен “є президент Петро Порошенко. Джерело: https://biz.censor.net.ua/n3155448