Кожну хвилину Україну покидає 2 трудових мігранти

З 20 березня 2018 року з України на заробітки виїхало понад 1,3 млн. чоловік. Кожну хвилину кількість трудових мігрантів збільшується на 2. Такі дані подає ресурс ukrainianpeopleleaks.com, який онлайн підраховує тих, які виїхали з країни.

В українських ЗМІ відзначили, що назва сайту співзвучна зі словом WikiLeaks. Однак точно не відомо, чи пов’язані між собою ці два ресурси. Нагадаємо, що некомерційна організація WikiLeaks публікує секретну інформацію з анонімних джерел.

Для підрахунку громадян, які виїхали з України, Ukrainianpeopleleaks використовував цифри, озвучені міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. У 2018 році на конференції “Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні” він сказав, що щомісяця з країни на заробітки їдуть 100 тис. чоловік. А згідно з даними Міністерства соціальної політики, про трудову міграцію не з чуток знають 9 млн. українців.

Як зазначено на ресурсі Ukrainianpeopleleaks, за даними ООН, до 2050 року населення України може скоротитися на 18% – до 36 млн. чоловік. Країна ризикує остаточно перетворитися на край старих і дітей.

Раніше ЗМІ писали, що кожна п’ята компанія в Польщі працює з українськими заробітчанами.

 70% дозволів на роботу в Польщі отримали саме  українські заробітчани

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *