В 93 ОКРУЗІ ПОШКОДИЛИ БОРДИ КАНДИДАТА. ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ ЗАКЛИКАЄ КОНКУРЕНТІВ ДО ЦИВІЛІЗОВАНИХ ВИБОРІВ

Вибори в Раду: нападники пошкодили борди Олександра Жукотанського, він закликав конкурентів до чесних виборів

У Богуславі і Миронівці Київської області невідомі пошкодили борди кандидата в народні депутати України по округу №93 Олександра Жукотанського. Правоохоронці розпочали розслідування інциденту.

Сам кандидат пов’язує напад на його борди з діяльністю опонентів по виборам і закликає їх до цивілізованої передвиборчої боротьби.

«На президент Володимир Зеленський виступив за чесні і прозорі вибори. Напад на борди та інші методи тіньової передвиборчої боротьби — свідчення хаосу, безвихідності і краху «старої» політичної системи. Я за відкритий діалог і закликаю своїх опонентів до публічної дискусії в ЗМІ, на прямих ефірах та дебатах», — заявив Жукотанський. 

Зазвичай подібні дії, як псування білл-бордів, «чорний піар» та інші види психологічного тиску під час виборчих перегонів, застосовують проти сильних конкурентів, які мають беззаперечні шанси на перемогу. І даний випадок є підтвердженням того, що конкуренти Жукотанського по округу, вважають його лідером перегонів.

Чимало нападок на Зеленського ми бачили і під час президентських виборів, але в результаті він отримав найвищий рівень довіри за усі роки незалежності і «старі» політики програли. Олександр Жукотанський неодноразово заявляв, що розділяє принципи президента і виступає за чесну боротьбу. 

 «Якщо мої опоненти вдаються до таких брудних технологій, значить вони виступають проти нового курсу України — курсу на оновлення влади, на позитивні зміни в країні, на справжні дієві реформи. А значить вони виступають проти українського суспільства. Моя позиція — здорова конкуренція, прозора кампанія і змагання програм. Я за європейський шлях ведення передвиборчої кампанії», — наголосив Олександр Жукотанський.