ПРИЙМАТИМУТЬ СКАРГИ ЛЮДЕЙ: У МОЗІ РОЗПОВІЛИ ПРО СТВОРЕННЯ ОФІСУ ПАЦІЄНТА

Офіс особисто очолить міністр.

Радник міністра охорони здоров’я Дмитро Раімов розповів, що міністерство запускає офіс пацієнта, який буде опрацьовувати скарги людей. Про це він розповів під час брифінгу у МОЗі. 

“До кінця тижня, можливо наступного, буде створений офіс пацієнта. Зараз, якщо пацієнт стикнувся з порушенням його прав, або з якимись проблемами, нестачою ліків, правопорушеннями, вимаганням хабаря і тому подібне він може звернутися на гарячу лінію міністерства охорони здоров’я. Я не знаю жодної живої душі, яка туди додзвонилась, і колеги, які працюють тут у пресслужбі так само говорять, що немає людей, які б додзвонились. Принаймні ми їх не знаємо.

Вони телефонують на приймальну міністра, вони телефонують до пресслужби і в принципі ці дзвінки ніхто не оброблює. Тобто, якщо у людини є скарга на неї ніхто ніколи, або довгий час, не реагував. Другий варіант – це листи, які можна надіслати до міністерства і далі ці листи проходять сім кіл пекла для того, щоб на них хтось відповів і дуже часто люди там отримують відписку”, – заявив Раімов.

За словами радника, довгий час була проблема комунікацій пацієнтів та міністерства, тому міністр створює офіс пацієнта в структурі МОЗу. Він зазначив, що документи ще готові не повністю.

“Офіс створять без додаткового фінансування, для того, щоб створити його у міністерства є все необхідне. Офіс пацієнта буде очолювати безпосередньо міністр. Тобто, якщо якась скарга потрапляє до офісу пацієнта, далі формується управлінське рішення, яке міністр підписує.

Це один з головних пріоритетів для того, щоб почати повертатися до пацієнтів і в цілому до громадян обличчям, а не тільки місцем, яким міністерство досить часто поверталося до людей, яким необхідна була допомога”, – додав він.

За словами Раімова, найближчим часом тестова версія офісу буде запущена.

Нагадаємо, раніше очільниця Міністерства охорони здоров’я Зоряна Скалецька анонсувала аудит усіх працівників відомства, але наголошує, що це не означає згортання реформ її попередниці Уляни Супрун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *