Кабмін збільшив відпустку педагогам: кому й наскільки

Кабінет Міністрів України постановою від 11 серпня 2021 р. № 839 вніс зміни у додаток до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам.

Відповідний додаток до Порядку доповнили розділом ІХ. Тим самим уряд відновив право педагогічних працівників навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти на щорічну основну відпустку тривалістю 42 календарні дні.

Річ у тім, що минулого року до Порядку внесли зміни, якими скасували для указаних педагогів тривалі відпустки. Як наслідок, у 2021 році педагоги центрів мали відпустку тривалістю 24 календарних дні, як це передбачено Кодексом законів про працю України. Завдяки постанові № 839 працівники методцентрів зможуть, як і раніше, мати видовжений термін відпочинку, а також використати залишок днів основної відпустки до кінця 2021 року.

Правом на подовжену відпустку зможуть скористатися педагогічні працівники навчально-методичних центрів, які обіймають посади:

– директора, завідувача, начальника;

– завідувача лабораторії, кабінету;

– заступника директора (завідувача, начальника), діяльність якого безпосередньо пов’язана з організацією навчальної (наукової, методичної) роботи;

– методиста.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram