Loading...

Кабмін пропонує в 2017 році скоротити витрати на субсидії

Кабінет Міністрів України запропонував скоротити витрати на субсидії з оплати ЖКП у 2017 році.

Як стало відомо, чиновники пропонують зменшити витрати по виплаті компенсації на 3,6 млрд грн: з 50,7 млрд грн до 47,1. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За словами чиновника, це закономірне і логічне рішення в контексті підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

При цьому чиновник запевнив, що в опалювальному сезоні 2016-2017 років українці не відчують зменшення витрат на субсидії, так як компенсації вже нараховані або розглядаються документи на оформлення компенсацій. При нарахуванні субсидії в 2016 році приймався до уваги дохід українців за 2014-2015 рр.

Не будуть перераховувати розмір субсидії і після підвищення мінімальної заробітної плати. А ось в майбутньому, передбачає чиновник, необхідність в субсидіях буде знижуватися.

Що допоможе зменшити кількість субсідіантов

Павло Розенко впевнений, що в 2017 році в Україні почне діяти фонд енергоефективності, який напрацює підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків і допоможе знизити витрати енергоресурсів. Також в 2017 році не планується підвищення тарифів на енергоресурси.

Раніше повідомлялося, що підвищення мінімальної заробітної плати відіб’ється на розмірі субсидії в опалювальному сезоні 2018-2019 років.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *