Литовці провели на сторінці МЗС РФ патріотичний флешмоб

У відповідь на брехню МЗС РФ литовці влаштували на сторінці відомства в соцмережі флешмоб. Під заявою російського зовнішньополітичного відомства литовці залишають коментарі, забезпечуючи їх хештегом #Кремльнашуисториюнеперепишешь, протестуючи проти спотвореної і неправдивої інформації про партизанів країн Балтії.

Литовський журналіст Андрюс Тапінас закликав співгромадян взяти участь у протестній акції на сторінці МЗС РФ в соціальній мережі, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення Delfi.

Російський МЗС опублікував на своїй сторінці в Facebook інформацію про злочини, що нібито мали місце в балтійських партизан, так званих «лісових братів». Литовський журналіст закликав усіх співвітчизників залишати коментарі під публікацією російського відомства з хештегом #Кремльнашуисториюнеперепишешь.

Журналіст написав – «Якщо МЗС РФ на своїй офіційній сторінці може поливати нас брудом, ми на це можемо відповісти».

На ранок неділі, 16 липня, на англомовній сторінці МЗС РФ було залишено більше 10 тисяч повідомлень: «Брехня ніколи не побіди правду», «Кремль, ти не сфальсіфіціруеш нашу історію, не дивлячись на те, скільки тролів є на твоїй фабриці», «Ви не перепишете нашу історію, розкажіть росіянам правду про радянські вбивства».

Литовці провели на сторінці МЗС РФ патріотичний флешмоб

Нещодавно в НАТО представили ролик про «лісових братів» країн Балтії, які чинили опір радянській окупації. Після цього прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова заявила, що за «лісовими братами» стояли західні спецслужби, а на сторінці МЗС РФ в Facebook з’явився пост про «звірства» партизан.