Loading...

Військовий експерт оцінив загрозу для України через навчання Росії у Білорусі

Росія продовжує реалізовувати стратегічні плани щодо України. Зокрема, Кремль нарощує на кордонах ударні військові угруповання.

Таку думку висловив військовий експерт Костянтин Машовець у своїй статті для видання “Фокус”.

“У Білорусь вже вирушило нібито тренуватися 5000 російських “ихтамнетов” замість “запланованих” 3000, що теж не може не насторожувати”, – вважає він.

Експерт зазначив, що вже зараз у Білорусі зосереджено понад 23 тисячі російських військовослужбовців. Також насторожує і те, що Росія задіяла 4126 залізничних вагонів для перевезення військ, хоча у попередні роки це було 50-125 вагонів загалом.

Для порівняння: у 2015-му росіянам знадобилося 125 вагонів, а в 2016-му ще менше – 50. Куди, кого, що, а головне – навіщо Путін зібрався везти?
– пише Машовець.

Окрім цього, на російсько-українському кордоні триває формування трьох мотострілкових дивізій та не менше п’яти окремих танкових і мотострілкових бригад.

“Це відверто ударні з’єднання. У Криму несамовитий підполковник КДБ СРСР так само вирішив потеребити своє ядерне его – він активно відновлює місця складування і зберігання ядерних боєприпасів (об’єкт “Феодосія-13″)”, – підкреслив військовий експерт.

Зазначимо, Міністерство оборони України та НАТО занепокоєні проведення навчань “Захід-2017” на території Білорусі. Аналітики Генерального штабу Збройних сил України вважають, що під час цих маневрів Росія може залишити там частину своїх військ та розгорнути таємні пункти зберігання зброї та техніки.

Loading...

One thought on “Військовий експерт оцінив загрозу для України через навчання Росії у Білорусі

  • Липень 16, 2017 at 12:19 pm
    Permalink

    Судячи з балачок московських стратегів вони планують нанесення глибоких ударів з Півдня і Півночі охоплюючи Східні укріпрайони та угрупування ЗСУ в кільце щоб змусити їх відходити з боями на Захід за Дніпро і в цей момент політично змусити Україну капітулювати на їх умовах. По факту це не така вже і фантазія оскільки є історичний досвід штурму Києва з Півночі а враховуючи відстань до Північного кордону удар з території Білорусі може бути кинжальний . У всякому разі ми повинні бути готові і до такого розвитку подій.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *