Loading...

Кабмін погодився виділити на зарплату депутатам в 2017 р додатково 52,5 млн грн.

Кабінет міністрів України в доопрацьованому проекті закону № 5000 про державний бюджет 2017 рік врахував пропозицію народних депутатів збільшити фінансування законотворчої діяльності Верховної Ради на 113,8 млн грн, в тому числі витрати на заробітну плату. Це випливає з порівняльної таблиці щодо обліку бюджетних висновків парламенту при доопрацюванні проекту держбюджету, опублікованій на сайті Ради, передає Капітал з посиланням на 112 Україна.
Так, в таблиці навпроти запропонованого бюджетним комітетом пункту «збільшити по загальному фонду видатки споживання за бюджетною програмою” здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України “на 113.797,7 тис. грн (з них оплата праці – на 52.512,5 тис. Грн)» стоїть відмітка «Враховано».
Також уряд погодився з пропозицією нардепів збільшити на 15,2 млн грн видатки на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення роботи Ради і додатково виділити 10,3 млн грн на висвітлення діяльності центрального органу законодавчої влади в ЗМІ і фінансову підтримку парламентських друкованих видань «Голос України» і «Віче».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *